środa, 8 czerwca 2016

Wielki powrót Zuo Corp +

 Po długiej medialnej nieobecności marka Zuo Corp + nareszcie przedstawiła światu swoją najnowszą kampanię na 2016 rok. Hasła, jakimi przy tworzeniu kolekcji kierował się Bartek Michalec to wolność wyboru, szczerość oraz wiara we własne możliwości. Na prostych czarno- białych zdjęciach możemy podziwiać Orinę Krajewską (młoda aktorka, córka M. Braunek), a także gwiazdę filmu pt. "Modelka"- Charlotte Tomaszewską. Fotografie przedstawiają grupę osób zróżnicowaną pod względem wieku, poglądów, płci oraz orientacji seksualnej..

Denimowe kurtki, spodnie, bawełniane bluzy, t-shirty i płaszcze zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które swoim stylem chcą uwolnić się od ogólnie przyjętych norm i zasad, panujących na ulicach. Każda sylwetka jest opowieścią o dopracowanym detalu, przełamującym klasyczne formy. Kolekcję utrzymano w duchu gender. Ubrań nie zaprojektowano z myślą o konkretnej osobie, czy porze roku, co bardzo przypadło mi do gustu, bo właśnie takie podejście określa termin nowoczesność.


Kolekcja jest powrotem do korzeni Zuo Corp +, czyli nowoczesnego designu z architektonicznym detalem. Warto wspomnieć, iż wszystkie proponowane modele są szyte w Polsce, z wysokiej jakości tkanin, pochodzących z Włoch, czy Kraju Kwitnącej Wiśni. Motto kampanii to "Żyj tak jak chcesz". 


Jak podobają się Wam projekty, zdjęcia, a przede wszystkim ogólny zamysł kampanii? 

1 komentarz:

  1. Zdjęcia według mnie są naprawdę dobre, a sam zamysł tych ubrań też jest całkiem ciekawy, coś dla każdego. ;)
    bgrenda.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedzenie naszego bloga i poświęcenie czasu na napisanie komentarza! Ma to dla nas ogromne znaczenie ♥