niedziela, 13 grudnia 2015

Siostry Olsen- dlaczego tak je kochamy?

 Mary-Kate i Ashley Olsen rozpoznawalność zdobyły już w wieku kilku miesięcy. Początkowo zatrudniano je do reklam, po czym rozpoczęły karierę aktorską na planie kilku seriali i filmów. Określane są mianem "najbardziej znanych sióstr świata". Od lat ich stylizacje są szeroko komentowane, podziwiane, stawiane za wzór. Poniżej dowiecie się czemu zawdzięczają sukces w branży, nie bójcie się także ocenić ich stylu :)


 Mówi się, że moda, wybór stroju to zabawa. Dziewczyny podchodzą do tematu na poważnie- od lat kreują swój look w bardzo przemyślany sposób. Dbają o każdy szczegół, kochają ciekawe dodatki oraz dobrej jakości tkaniny. Trzy określenia idealnie pasujące do sióstr? Minimalizm, warstwy i elegancja. Zawsze wyglądają nienagannie! To właśnie te warunki idealnie określają ich styl, dzięki temu stworzyły swój niepowtarzalny look. Dziewczyny nie podążają ślepo za trendami, co zdecydowanie wyróżnia je spośród tłumu gwiazd. 


6 komentarzy:

 1. osobiscie uwielbiam ich styl i dobry gust
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś średnio się nimi interesuję, chociaż patrząc na ich zdjęcia, podoba mi się ich styl :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne, chociaż nie wiem która to która. Styl mają rewelacyjny.


  www.kuriatka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam je
  doundone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo lubię ich styl


  http://colourfulpie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy za nimi nie przepadałam. Ich styl? Trudno powiedzieć, niektóre stylizacje są ok, ale bez szału. A zdjęcie z czerwonego dywanu zdobywa nagrode najtragiczniejszego zdjecia roku. Ich twarze sic!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedzenie naszego bloga i poświęcenie czasu na napisanie komentarza! Ma to dla nas ogromne znaczenie ♥